Kwadijk 1 – FIT 1

Onze mannen van de selectie hebben zich herpakt na de 10-0 nederlaag een week eerder tegen ZTS. De gehavende ploeg speelde dit weekend wel weer met aanvoerder Bas van Houten die rood kreeg uit bij WBSV en dus geschorst was tegen ZTS. Het was een sportief en competitief duel tussen de Amsterdammers en Kwadijkers. Zowel Kwadijk als FIT kwamen in de eerste helft wel tot een aantal mogelijkheden maar wisten beide niet te scoren. In de tweede helft werd er noodgedwongen een wissel toegepast en bleef Dennis Huter in de kleedkamer achter, voor hem kwam Michael Boon in de ploeg. Pas halverwege de tweede helft wist Kwadijk de score te openen met een treffer van Javer Hannani. Kwartier voor het einde van de wedstrijd maakte Javer plaats voor Dion Damsma. Ondanks de creatief samengestelde defensie van Kwadijk, wist deze toch goed stand te houden en kon FIT niet echt gevaarlijk te worden. De wedstrijd werd tien minuten voor tijd uiteindelijk beslist door Maurice IJff. Kwadijk pakt opnieuw drie belangrijke punten met deze 2-0 thuisoverwinning en blijft het zicht naar boven houden.