Winst Kwadijk 1

Uit de Noord-Hollandse Courant.

KWADIJK LIJKT NU ECHT HELEMAAL ‘ LOS ‘

Vijfde klasse D zon.  * Bij Kwadijk kon het gisteren niet op, Winst op het hoger geklasseerde FIT, vier doelpunten gemaakt en dan ook nog de nul gehouden : 4-0. De zorgen van voor de winterstop lijken verdwenen. De selectie is weer compleet en de trainingsopkomst is beter. Vorige week al werd een punt gepakt in de derby tegen Purmerland ( 1-1 ) en nu dus een klinkende overwinning. Al bij de rust stond het 3-0. Daniel Meulenberg opende uit een corner van A-junior Stan Keijser de score. Dennis Huter rondde een vrije trap van Dave Huisman af en Joran Pfann maakte na een solo-actie 3-0. Direct na de rust scoorde Meulenberg zijn tweede goal. Daarna werd het duel rustig uitgespeeld, al kreeg Maurice IJff nog twee prima mogelijkheden.