Wedstrijdverslag Kwadijk JO9-1 – ZOB JO9-5 (6-8) dd 4-11-2017

Deze zaterdag stond de derby tegen ZOB op het programma op het natte en pas gemaaide gras van ons eigen vv Kwadijk.

 

Nathan (uitspreken op zijn Hollands met een “A” !) was er na zijn eerste training afgelopen dinsdag meteen al bij voor zijn allereerste echte officiële voetbal wedstrijd. Het was even wennen voor hem en door zijn enorme inzet ook even naar adem snakkend maar het ging verder perfect! Welkom Nathan we zijn heel blij met je! De wedstrijd zelf was heel spannend, ZOB is een van de sterkste teams uit onze poule en dat was te merken ook! Nadat ZOB de score opende kwamen wij weer terug en zo ging het de hele wedstrijd door, het ging gelijk op en er werd om en om gescoord. Helaas hadden wij wat pech met een paar schlemielige kluts tegendoelpunten waar niemand wat aan kon doen. Het was in ieder geval een hele spannende wedstrijd en als het publiek niet met zijn allen in het staan vak stonden zaten ze allemaal op het puntje van hun stoel! Aankomende training gaan we leren waar we moeten staan als de tegenstander de bal heeft en waar wij moeten staan als wij zelf de bal hebben.

Tot dinsdag! “De Coach”