Verbouwing in de kantine

De afgelopen weken is de kantine binnen flink verbouwd. De plafonds zijn vernieuwd en er is LED-verlichting aangebracht i.v.m. verduurzaming. Eerst moest er van alles weggehaald worden en met behulp van vrijwilligers is de missie wat mij betreft gelukt. Voor het plafond en de nieuwe bedrading werden professionals ingehuurd. Rolph van der Molen heeft de LED-verlichting gesponsord. Engberts Elektrotechniek heeft de aansluiting/montage /bedrading e.d. gesponsord.

Een paar mensen wil ik even apart vermelden. Siem de Jong ( oud lid en vrijwilliger voor vele klussen ) , die heeft geholpen met slopen en het wegbrengen naar de stort van het oude plafond.  Damanja , die het plafond in de keuken heeft helpen plaatsen en veel heeft geregeld met de planning. John Versluis met het slopen van het oude plafond. Hans Buskermolen, Installatietechniek en Kwadijkbouw ( vele uren en materiaal ) Verder wil ik iedereen (  o.a. team Branco ) , die een bijdrage heeft geleverd , hartelijk bedanken.

Het resultaat mag er zijn ( zie de foto’s ) . Er wordt al druk gebruik gemaakt van de Darthoek en sinds deze week hebben we een nieuwe TV , zodat we naar het WK kunnen kijken. Kom eens kijken en bewonder de vernieuwde inrichting.

Harry.

Kijk nog maar even naar het oude
Oude beamerbak
Ook dit licht wordt vervangen
Hoezo , vervangen ?
Aan vervanging toe
Oude plafond met sprinkler
Bekers boven bar
Ook hier hing een scherm
Oude TV van de muur weg
Begin van de sloop
Die planken moeten dus allemaal weg
Bekers weg boven de bar
Begin van de sloop
Siem de Jong aan het slopen.
Wat is dat nou ?
Onder de Tl-bakken gevonden. Een paar namen van de bouwers van de kantine.
Alle plankjes moeten er nog uit
Ook boven de bar
Nog meer plankjes
Stapelen maar , die troep
Vergane glorie
De oude Tl-bakken
Bijna klaar voor het nieuwe plafond
Elektriciteitsdraden mooi weggewerkt
Buiten, de puinhoop van het oude plafond
Verwarmingsbuizen weer vastgezet
Nieuwe electriciteitskabels + stopcontacten
kabeltjes en draadjes waar zijn jullie van ?
Rommelig boven oude plafond ?
Nog steeds zonder licht
mooi toch
aanleggen nieuw plafond
plafond nog zonder licht
Vanuit de keuken
Damanja bezig met plafond keuken

Plafond keuken met nieuwe LED-verlichting
Laatste inspectie
Overzicht nieuw plafond met LED-verlichting
Meer ruimte boven de bar
Houten achterbord gemaakt door Damanja
Nieuwe TV
Ook buiten vernieuwd , bosschage met ondoordringbare bramenstruiken weggehaald.
Na een aantal jaren kunnen we de ramen buiten weer lappen.