Pubquiz groot succes

De pubquiz op vrijdag 30 oktober is geslaagd. De kantine zat boordevol enthousiaste deelnemers en de hersenen moesten optimaal werken.Ook de stembanden werden getest, hoe later het werd des te harder klonken de stemmen. De vragensteller moest zijn uiterste best doen om zich verstaanbaar te maken. Het lukte toch om alle vragen gesteld te krijgen. De bar werd druk bezocht en de penningmeester sloot met een grote glimlach de avond af. Er zaten toch wel pittige vragen tussen en vanachter de bar , zag ik toch nog wel wat mobieltjes in gebruik. Al met al was het een erge gezellige avond en volgens mij voor herhaling vatbaar. Natuurlijk een groot compliment voor de organisatoren

Hierbij nog de foto van de winnaars, samengesteld uit spelers van het 3e zondag elftal.

IMG_1393