Meedoen met vrijblijvende proef trainingen?

Dat kan! Na al dat binnen zitten door de COVID-19 crisis mag de jeugd tot en met 18 jaar weer onder bepaalde voorwaarden sporten. De jeugd trainers van voetbal vereniging Kwadijk begrijpen dat veel kinderen nu echt weer beweging nodig hebben en daarom mogen zij zonder lid te zijn van vv Kwadijk tot het einde van dit seizoen toch met onze voetballers mee trainen!

De trainingen voor de jeugd tot en met 12 jaar zijn op elke dinsdag en donderdag avond van 18:00 tot 19:30 uur. Meld je wel even aan zodat we weten dat je komt. We nemen dan even contact op met je ouders of verzorgers om de regels met betrekking tot COVID-19 even uit te leggen en eventuele vragen te beantwoorden.

 

Ja graag!

Ik wil mij opgeven voor de vrijblijvende proef trainingen bij vv Kwadijk op dinsdag en/of donderdag van 18:00 – 19:30 uur.