Maak kennis met onze stagiaire bij de JO12

Thomas van Duin is de naam. 17 jaar oud en speelt voetbal bij voetbalclub vv Kwadijk en staat centraal achterin bij de jo18-1.

Thomas zit op de opleiding sport en bewegen van het Horizon College in Purmerend en loopt stage bij de JO12 van vv Kwadijk. Thomas hoopt hierbij een bijdrage te leveren aan het team en de jonge spelers te helpen ontwikkelen en plezier hebben in het voetbal.

Fluiten vindt hij ook leuk en dat doet hij dan ook regelmatig bij de jeugd teams op de zaterdag ochtend. Thomas heeft verschillende ideeën in zijn hoofd wat hij later wil gaan doen of worden in de sportwereld, maar weet het nog niet precies. Hij zit zelf te denken aan bijvoorbeeld een personal trainer of te werken bij Spurd.
Thomas is geen opgever en gaat altijd tot het uiterste. Ook als het wat tegen zit bekijkt Thomas alles positief en hoopt hierbij op een goede toekomst.