Kwadijk JO13-1 – Volendam JO13-5

Vandaag stond de wedstrijd tegen Volendam op het programma. Helaas moest de 🚌 om onze trouwe aanhang te vervoeren in de garage blijven. Een kleine groep had zich rond het complex in de weilanden en de bosjes verdekt opgesteld om de verrichtingen van onze kanjers te volgen. Ze werden daar rijkelijk voor beloond. We hebben vandaag schitterende doelpunten gezien, de ene aanval nog mooier dan de andere, kansen en mogelijkheden, het ging maar door. Volendam had er niets tegen in te brengen.

Ik ben super trots op wat ik vandaag gezien heb en de manier waarop jullie de wedstrijd speelden. 👍👍👍Ik bedenk nu dat ik nog niets gezegd over de doelpunten/uitslag. De wedstrijd is geëindigd in een 13-1 overwinning.

Iedereen gefeliciteerd, top gespeeld. Een super trotse, coach Tidde.

Stef, bedankt voor het vlaggen 🎏