Kwadijk JO12-1 – Monnickendam JO12-2

Vrienden en supporters van de JO12, vandaag 21-09-2019 was onze vierde wedstrijd in de beker. Na twee gelijke spelen was het nu weer tijd om tegen Monnickendam JO12-2 de punten in Kwadijk te houden. Vanaf het begin was het een gelijk opgaande strijd met kansen over en weer. Een goed keepende Luca redde ons een aantal keer. Ruststand 2-1

Na de rust waren de teams aan elkaar gewaagd, totdat Milan’s speelkwartier begon met twee wereldgoals. Vanaf links op de zijlijn joeg hij hem over de keeper heen in de kruising en de tweede was eigenlijk een kopie van de eerste maar dan van rechts. 4-1

Nadat Monnickendam nog een keer scoorde hielden we de linies gesloten en was de eindstand 4-2. de boys hebben hard gewerkt en hielden zich goed aan de afspraken.

Een trotse coach