Jeugddag 08 juni 2019

Heb je nog wat over voor vandaag ? Jawel, ik heb nog wel een paar bakken.

En jij ? Heb jij nog wat adem over ? Jazeker , ik kan nog wel wat omver blazen.

Dit gesprek vond Zaterdagochtend vroeg plaats tussen de Weergoden ” Noord ” en ” Holland “. En ja , ze hielden woord. De regen kwam vaak met bakken naar beneden en er stond een stevige wind. De Weergoden vinden het zeker leuk om de jeugddagen van Kwadijk te verpesten, want de vorige editie was zo koud en winderig, dat bij de mannen lang gezocht moest worden bij het plassen.

De jeugdcommissie trok zich er niets van aan en vanaf een uur of acht waren o.a. Damanja, Martin , Suus en Tidde op het veld bezig om alle spelonderdelen van deze dag neer te zetten en feestelijke vlaggetjes op te hangen. Er waren toch nog een kleine veertig jeugdleden aanwezig om deze beproevingen door te staan. Jammer genoeg waren er niet veel ouders aanwezig om ze aan te moedigen.

Er was o.a hoela hoepen, op latten met een kan water op je hoofd om aan de eindstreep zoveel mogelijk water in een emmer te krijgen, kleine springkussens waarop je als duo een klein parcoursje moest afleggen en als laatste penaltyschieten in verschillende leeftijdsgroepen.

Jelle won bij de JO13 , Silvan bij de JO16, Daan bij de JO11 en Ben bij de JO14. Alle vier van harte gefeliciteerd.

De dag verliep niet geheel volgens schema door het weer, maar binnen werd er fruit, snoep en limonade uitgedeeld om het leed een beetje te verzachten en later lekker warme patat.

Daarna was er voor de vrijwilligers, ouders en nog verdere aanwezigen door Tidde schitterend gemaakte salades, sate’s om te nuttigen. Na nog een paar drankjes was het tijd om plaats te maken voor de zaterdagselectie, die nog een etentje hadden.

Het was jammer van de alles verpestende Weergoden, anders waren er waarschijnlijk meer jeugdleden gekomen.

Allen die meegeholpen hebben om deze dag toch nog tot een goed einde te brengen, HARTELIJK DANK.

Harry.

Verder nog foto’s

De vlag weer in top, dankzij Martin Huizer
Bonnie , kom je buiten spelen ?
Met je handen in je zakken kom je niet ver.
soepel in de heupen
Hoela hoepen
Milan
De kleine generaal
niet morsen
Bril niet op ?
Onze meesterkok
Heb je hem ook weer !
Winnaar Daan
Jelle van de JO13
Winnaar Silvan
Toch de beste ondanks schouderblessure. Maar ja, je schiet met je voeten.
Winnaar Ben
Penalty-killers
De penalty helden
kunnen er niet genoeg van krijgen