B1 sluit seizoen af met Bumperballz

De B1 heeft traditioneel het seizoen weer afgesloten, dit keer op rollende en stuiterende wijze met Bumperballz voetbal. Met onderlinge teams werd in een 15 kilo zware bal op de rug 5 tegen 5 op stuiterende wijze getracht een potje te voetballen.

Veel gelachen, gerold, ge – stuiter, salto’s, en vooral met heel veel plezier sloten de mannen van de B1 het seizoen af op een veldje in Purmerend. Of het vermoeiend was? Zelfs de conditie van deze mannen was niet opgewassen tegen deze zeer intensieve maar vooral erg leuke manier van voetballen. Na afloop ging het hele team nog (lang) nagenieten van het wederom leuke, sportieve seizoen en de nodige praatjes over Bumperballz onder het genot van een BBQ en een drankje(s).

Ooh ja of ze nog tot scoren kwamen? Ja ook dat is gelukt maar vraag niet hoe.

Wij kijken alweer uit naar het volgende seizoen.

Tom, Peter en Robin.