Voorlopige indeling jeugdteams

Beste Jeugdleden VV Kwadijk,
Na vele pogingen om een ieder tevreden te houden is dit de voorlopige indeling voor het nieuwe seizoen 2018/2019

 

 

Leeftijdsgrenzen KNVB seizoen 2018/2019

JO9 2010 6-6 (F) 1 Dispensatiespeler
JO10 2009 6-6 (E) 1 Dispensatiespeler
JO11 2008 8-8 (E) 2 Dispensatiespelers
JO12 2007 8-8 (D) 2 Dispensatiespelers
JO13 2006 11-11 (D) 3 Dispensatiespelers
JO14 2005 11-11 (C) 3 Dispensatiespelers
JO15 2004 11-11 (C) 3 Dispensatiespelers
JO16 2003 11-11 (B) 3 Dispensatiespelers
JO17 2002 11-11 (B) 3 Dispensatiespelers
JO18 2001 11-11 (A) 3 Dispensatiespelers
JO19 2000 11-11 (A) 3 Dispensatiespelers

JO11-1 ( voorheen E pupillen) 8-8 2x 30 min half veld 64 m x 42,5 m

– 1 Allison Zaalberg (2010)
– 2 Tom Jonk (2010)
– 3 Jelle van Wort (2009)
– 4 Nathan van Rijs (2009)
– 5 Niels Tulleners (2009)
– 6 Joey van Velsen (2008)
– 7 Daan Oortwijn (2008)
– 8 Jelle Segers (2008)
– 9 Mika Swart (2008)
– 10 Stefano van de Velde (2010)

Trainer/coach JO11-1 Marcel van Wort

JO13-1/ 2x 35 min heel veld

  1. Joep van Hamburg
  2. Rick de Jong
  3. Casper Kizewski
  4. Milan Koster
  5. Fran Llansana Beuse
  6. Timo van der Molen
  7. Tristan Nijman
  8. Yoran Slooten
  9. Robin Spee
  10. Luca Swart
  11. Vanja Swart
  12. Emma Verlaan

Trainer/ coach 13-1 Marco Spee met hulp van Eric Bijl

JO14-1

  1. Karan Bajnath
  2. Yoeri de Bakker
  3. Kjell Bijl
  4. Bibi Dreczko
  5. Bram van Gils
  6. Ben Koster
  7. Melle Kramer
  8. Lesley Kuipers
  9. Senna Methorst
  10. Haridu Mullevithana
  11. Kay Schabracq
  12. Pey Speeckaert

Trainer/ coach 14-1 Eric Bijl

JO16-1 11-11 heel veld 2 x 40 min

– 1 Damian Slooten (2004)
– 2 Timo Jansen (2004)
– 3 Stein Temmink (2004)
-4 Quinten Spaans ( 2004)
– 5 Silvan Huizer (2004)
– 6 Onno van Rossum (2003)
– 7 Maliek Hewitt (2003)
– 8 Niels Vos (2003)
– 9 Ole de Heus (2003)
– 10 Aaron Spee (2003)
– 11 Thomas van Duin (2003)
– 12 Dave Waaksma (2002) Dispensatie
– 13 Joost Hooijer (2002) Dispensatie

Trainer/ coach 16-1 Martin Huizer met hulp van Ed Jansen en Maik Hewitt

JO19-1 11-11 heel veld 2 x 45 min

– 1 Kyell Dreczko
– 2 Ezra Janneman
– 3 Jessy Blees
– 4 Youri Horsmeijer
– 5 Wessel Baltus
– 6 Dani Brouwers
– 7 Rens Bakkum
– 8 Tony Dinh
– 9 Kaj van Zwol
– 10 Gerben Hooijberg (dispensatie)
– 11 Justin Spaans
– 12 Max Leeuw (onder voorbehoud)
– 13 Jens van Zwol

Trainer/ coach 19-1 John Bakarbessy en Peter Horsmeijer

MO19-1 11-11 heel veld 2 x 45 min

– 1 Mila Jonk (2003)
– 2 Giulia Patruno (2000)
– 3 Dshamilja Schimidt (2000)
– 4 Kimberly van Soest (2000)
– 5 Fani Kiskas (2000)
– 6 Donna van der Meer (2000)
– 7 Mila Harmelwaard (2000)
– 8 Kaja van Essen (2000)
– 9 Bo Bruinsma (2000)
– 10 Anika van der Schaaf (2000)
– 11 Juana Langendam (2000)
– 12 Johanna Prins (2000)
– 13 Jara Jonk (1999)
– 14 Bo Speeckhaert (1999)
– 15 Luna Ossendrijver (1999)
– 16 Melissa Westfa (1999)

Trainer/ coach MO19-1 Willem Woelders (onder voorbehoud)

Indeling is voorlopig er kunnen nog nieuwe inschrijvingen bijkomen waardoor we de indeling kunnen gaan aanpassen.
Vragen en of opmerkingen neem contact op met Jeugdcommissie.
Andere idee├źn over de indeling (met als uitgangspunt iedereen te laten voetballen) laat het ons weten.

Met vriendelijke groet,
Jeugdcommissie VV Kwadijk