Voorlopige indeling jeugdteams

Beste Jeugdleden VV Kwadijk,
Na vele pogingen om een ieder tevreden te houden is dit de voorlopige indeling voor het nieuwe seizoen 2018/2019

 

 

Leeftijdsgrenzen KNVB seizoen 2018/2019

JO9 2010 6-6 (F) 1 Dispensatiespeler
JO10 2009 6-6 (E) 1 Dispensatiespeler
JO11 2008 8-8 (E) 2 Dispensatiespelers
JO12 2007 8-8 (D) 2 Dispensatiespelers
JO13 2006 11-11 (D) 3 Dispensatiespelers
JO14 2005 11-11 (C) 3 Dispensatiespelers
JO15 2004 11-11 (C) 3 Dispensatiespelers
JO16 2003 11-11 (B) 3 Dispensatiespelers
JO17 2002 11-11 (B) 3 Dispensatiespelers
JO18 2001 11-11 (A) 3 Dispensatiespelers
JO19 2000 11-11 (A) 3 Dispensatiespelers

JO11-1 ( voorheen E pupillen) 8-8 2x 30 min half veld 64 m x 42,5 m

– 1 Allison Zaalberg (2010)
– 2 Tom Jonk (2010)
– 3 Jelle van Wort (2009)
– 4 Nathan van Rijs (2009)
– 5 Niels Tulleners (2009)
– 6 Joey van Velsen (2008)
– 7 Daan Oortwijn (2008)
– 8 Jelle Segers (2008)
– 9 Mika Swart (2008)
– 10 Nieuw Stefano van de Velden (2010)

– 11 Optie Luca Swart (2007)Dispensatie
– 12 Optie Milan Koster (2007)Dispensatie

Trainer/coach JO11-1 Marcel van Wort

JO13-1/JO14-1 11-11 2x 35 min heel veld

Opmerking: worden uiteindelijk 2 teams trainer/coach betreffende teams zijn nog in overleg
Lijst op basis van leeftijd.

– 1 Milan Koster (2007) (of naar 11-1)
– 2 Luca Swart (2007) ( of naar 11-1)
– 3 Yoran Slooten (2006)
– 4 Joep van Hamburg (2006)
– 5 Fran Liansana Beuse (2006)
– 6 Rick de Jong (2006)
– 7 Timo van der Molen (2006)
– 8 Karlos Shawki (2005)
– 9 Yoeri de Bakker (2005)
– 10 Lesley Kuipers (2005)
– 11 Tristan Nijman (2005)
– 12 Kay Schabracq (2005)
– 13 Bram van Gils (2005)
– 14 Bibi Dreczko (2005)
– 15 Robin Spee (2005)
– 16 Melle Kramer (2005)
– 17 Senna Methorst (2005)
– 18 Casper Kizewski (2005)
– 19 Vanja Swart (2005)
– 20 Kjell Bijl (2005)
– 21 Emma Verlaan (2005)
– 22 Peij Speeckaert (2005)
– 23 Haridu Mullevithana (2004) Dispensatie
– 24 Karan Bajnath (2004) Dispensatie
– 25 (nieuw)

Trainer/ coach 13-1 Marco Spee met hulp van Eric Bijl
Trainer/ coach 14-1 Eric Bijl

JO16-1 11-11 heel veld 2 x 40 min

– 1 Damian Slooten (2004)
– 2 Timo Jansen (2004)
– 3 Finn Timmermans (2004)
– 4 Stein Temmink (2004)
– 5 Quinten Spaans ( 2004)
– 6 Mika van der Meijden (2004)
– 7 Silvan Huizer (2004)
– 8 Onno van Rossum (2003)
– 9 Maliek Hewitt (2003)
– 10 Niels Vos (2003)
– 11 Ole de Heus (2003)
– 12 Aaron Spee (2003)
– 13 Thomas van Duin (2003)
– 14 Dave Waaksma (2002) Dispensatie
– 15 Joost Hooijer (2002) Dispensatie

Trainer/ coach 16-1 Martin Huizer met hulp van Ed Jansen en Maik Hewitt

JO19-1 11-11 heel veld 2 x 45 min

– 1 Kyell Dreczko
– 2 Ezra Janneman
– 3 Jessy Blees
– 4 Youri Horsmeijer
– 5 Wessel Baltus
– 6 Dani Brouwers
– 7 Rens Bakkum
– 8 Tony Dinh
– 9 Kaj van Zwol
– 10 Gerben Hooijberg (dispensatie)
– 11 Tim Shaper (onder voorbehoud)
– 12 Max Leeuw (onder voorbehoud)
– 13 Jens van Zwol

Trainer/ coach 19-1 John Bakarbessy en Peter Horsmeijer

MO19-1 11-11 heel veld 2 x 45 min

– 1 Mila Jonk (2003)
– 2 Giulia Patruno (2000)
– 3 Dshamilja Schimidt (2000)
– 4 Kimberly van Soest (2000)
– 5 Fani Kiskas (2000)
– 6 Donna van der Meer (2000)
– 7 Mila Harmelwaard (2000)
– 8 Kaja van Essen (2000)
– 9 Bo Bruinsma (2000)
– 10 Anika van der Schaaf (2000)
– 11 Juana Langendam (2000)
– 12 Johanna Prins (2000)
– 13 Jara Jonk (1999)
– 14 Bo Speeckhaert (1999)
– 15 Luna Ossendrijver (1999)
– 16 Melissa Westfa (1999)

Trainer/ coach MO19-1 Willem Woelders (onder voorbehoud)

Indeling is voorlopig er kunnen nog nieuwe inschrijvingen bijkomen waardoor we de indeling kunnen gaan aanpassen.
Vragen en of opmerkingen neem contact op met Jeugdcommissie.
Andere idee├źn over de indeling (met als uitgangspunt iedereen te laten voetballen) laat het ons weten.

Met vriendelijke groet,
Jeugdcommissie VV Kwadijk