Kantinedienst zaterdag

Datum Tijd Naam Elftal
Zaterdag 29 September 2018 08:30-11:30 Tom Jonk JO11
Zaterdag 29 September 2018 09:30-12:30 Milan Assoud JO14
Zaterdag 29 September 2018 11:30-14:30 Rens Bakkum JO19
Zondag 30 September 2018 11:30-14:30 speler zondag 3
Zaterdag 6 Oktober 2018 08:30-11:30 Joep van Hamburg JO13
Zaterdag 6 Oktober 2018 09:30-12:30 Maliek Hewitt JO16
Zaterdag 6 Oktober 2018 11:30-14:30 speler zaterdag 2
Zondag 7 Oktober 2018 11:30-14:30 speler zondag 3
Zaterdag 13 Oktober 2018 08:30-11:30 Daan Oortwijn JO11
Zaterdag 13 Oktober 2018 09:30-12:30 Karan Bajnath JO14
Zaterdag 13 Oktober 2018 11:30-14:30 speler zaterdag 3
Zaterdag 13 Oktober 2018 11:30-14:30 Bryan Brouwer JO19
Zondag 14 Oktober 2018 11:30-14:30 speler zondag 2
Zaterdag 20 Oktober 2018 14:00-17:00 speler zaterdag 1
Zaterdag 27 Oktober 2018 08:30-11:30 Rick de Jong JO13
Zaterdag 27 Oktober 2018 09:30-12:30 Kjell Bijl JO14
Zaterdag 27 Oktober 2018 11:30-14:30 speler zaterdag 3
Zondag 28 Oktober 2018 11:30-14:30 speler zondag 3
Zaterdag 3 November 2018 09:30-12:30 Silvan Huizer JO16
Zaterdag 3 November 2018 11:30-14:30 speler zaterdag 2
Zaterdag 3 November 2018 11:30-14:30 Dani Brouwer JO19
Zaterdag 3 November 2018 14:00-17:00 speler zaterdag 1
Zondag 4 November 2018 11:30-14:30 speler zondag 2
Zaterdag 10 November 2018 08:30-11:30 Casper Kizewski
Zaterdag 10 November 2018 09:30-12:30 Onno van Russum
Zaterdag 10 November 2018 11:30-14:30 speler zaterdag 2
Zondag 11 November 2018 11:30-14:30 speler zondag 2
Zondag 11 November 2018 12:30-15:30 speler zondag 3
Zaterdag 17 November 2018 09:30-12:30 Cemay Dissiz JO14
Zaterdag 17 November 2018 11:30-14:30 speler zaterdag 3
Zaterdag 17 November 2018 11:30-14:30 Tony Dinh JO19
Zaterdag 24 November 2018 08:30-11:30 Jelle Segers JO11
Zaterdag 24 November 2018 09:30-12:30 Damian Slooten JO16
Zaterdag 24 November 2018 11:30-14:30 speler zaterdag 2
Zaterdag 24 November 2018 11:30-14:30 speler zaterdag 3
Zondag 25 November 2018 11:30-14:30 speler zondag 2
Zaterdag 1 December 2018 14:00-17:00 speler zaterdag 1
Zaterdag 1 December 2018 09:30-12:30 Bibi Dreczko JO14
Zaterdag 8 December 2018 08:30-11:30 Fran Liansana beuse JO13
Zaterdag 8 December 2018 09:45-12:45 Stein Temmink JO16
Zaterdag 8 December 2018 11:30-14:30 speler zaterdag 2
Zaterdag 8 December 2018 11:30-14:30 speler zaterdag 3
Zaterdag 8 December 2018 13:15-16:15 Kjell Dreczko JO19
Zondag 9 December 2018 11:30-14:30 speler zondag 2
Zaterdag 15 December 2018 14:00-17:00 speler zaterdag 1