JO15-2

Spelers :

Trainers/Leiders

Trainingsdagen : nog in overleg met trainer

Eén reactie

 1. Beste Marjorie,

  Wij hebben gister gesproken over het eventueel inhalen van de wedstrijd van vandaag, zaterdag 29 april. Ik begreep van jou dat dit pas zou kunnen gebeuren na 15 mei. Dit is voor ons echter geen optie aangezien de wedstrijd z.s.m. moet worden ingehaald. (wij hebben dit gecheckt bij onze jeugdafdeling) Tevens heb ik een inventarisatie in ons team gedaan en na deze datum gaan de scholen bij ons beginnen met diverse schooluitjes zoals kamp en schoolreisjes. Ons dringende verzoek is de wedstrijd zeker voor 13 mei te spelen.

  M.vr.gr.
  Claudia van ’t Oever
  06-28 32 99 72
  WSV1930 / JO11-3

Sluit aan bij het gesprek

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *